PUULUUP
T 12. juuli 19:30

Teie ees Kalju-laval esmakordselt Puuluup: Ramo Teder ja Marko Veisson!

Puuluubi kodulehelt saab teada, et: “Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluup kõigub pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, undergroundi ja popiga. Puuluup juhib hiiu kandle jõhvkeelte võnked läbi efektiplokkide ja luuperi ning kasutab alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Hiiu kandle mahedale sahinale lisanduvad elektrooniliselt võimendatud kajad, koputused, kriuksud ja krabinad. Muusika on kohati tantsuliselt pulseeriva rütmiga ning kohati filmilik ja tume, hiilides muistsete Vormsi talharpamängijate kambrites ja kandub neist edasi. Kõlab traditsiooniga impregneeritud omaloomingut, viiteid pungiklassikale ja õpetliku sisuga romantilist neozombiepostfolki.”

Tuleb põnev õhtu ja ootame teid nautima ja tutvuma: laval Aasta ansambel 2022 ja Aasta etno/folk album 2022 “Viimane suusataja” – PUULUUP!

Kohvikud 18:00 ➔ Kontsert 19:30

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
Puuluup Kalju-laval kontsert 12.07.2022