Pitsa kohvik ja baar

Meie kõige uuemad kohvikud pakuvad värsket talupitsat, pannkooke, jäätist ning baarist laias valikus jooke. Pitsal on mõnusalt stuffi peal, kuid seda jätkub kuniks seda jätkub, kuna taigna valmistame eelmisel päeval elusa juuretisega, siis on pitsade kogus piiratud taigna valmis kogusega. Pannkoogid valmivad kohvikus pidevalt ja neid jätkub kõigile soovijatele. Selles kohvikus asub ka kohapeal valmiv pehme jäätis, kuid ka see on piiratud koguses – jätkub niikauaks kuni see otsa saab. Värskelt valmivate ja heade asjadega on lihtsalt nõnda – neid on pahatihti piiratud koguses.


Kalju-Kohvik

See on kohvik, millest meie kohvikud alguse said seetõttu asub see ka kõige keskel. Kohvik pakub külastajatele Kristina arvates kõige olulisemat – kooki ja jooki. Kalju-kohviku koogid ja küpsetised valmivad värskelt kohapeal Kallaste Talu köögis. Kasutame kvaliteetseid tooraineid suussulava tulemuse saavutamiseks.


Sooja toidu kohvik

No nimi vist juba reedabki kõik – selles kohvikus leidub sooja toitu. Valikus on alati talus valmistatud suppi ja praena on põhiliselt saadaval värske šašlõkk. Peoliste lemmikud – friikad on loomulikult ka omal kohal ja neid valmistame igal korral värske õliga, et maitse oleks võimalikult puhas. Aeg-ajalt leidub sooja toidu kohvikus põnevaid üllatusi nagu kukeseene pasta või mulgipuder ning tihedam külaline on värskelt suitsetatud kuumsuitsukala. Toidukoguseid varume vastavalt eeldatavale publikuarvule, seega kui toidud otsa saavad, siis võib järeldada, et enamik inimesi teie ümber jättis piletiostu viimasele hetkele – vabandame kui soovitud roast ilma jääte! Kohvikud on avatud juba 1,5h enne ürituse algust ja inimesed kes saabuvad varakult saavad 100% kõhu täis.