Saller Rock'n'jazz
T 30. juuli 19:30

Täpselt 5 aastat tagasi juulikuu  viimasel teisipäeval (ehk 30.07.2019) olid nad teie ees pakkudes publikule omanäolise ja meeldejääva muusikalise elamuse. Nüüd sama koht ja samad tüübid, aga magu muusikas ikka juhtub kindlasti midagi uut ja huvitavat. Kaardid on jälle segamini. Teid ootab tuttav Hendrik Sal-Salleri suitsune tämber ja isikupärane laulumaneer, tema seljataguse kindlustavad džässmuusikud. Uue kuue saavad nii mõnedki rokiklassikasse kuuluvad teosed ning tuntud hitid. Teie ees laval Hendrik Sal-Saller (vokaal, kitarr), Raivo Tafenau (saksofon) ja teised suurepärased muusikud. Lood, mis esitamisele tulevad on kõigile kindlasti tuttavad, pärinevad need ometigi ju Sal-Salleri enda sulest, kuid omandanud on need hoopis uue ja huvitava näo.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tavapilet
25.00
Piiramatult
Sooduspilet
Sooduspilet kehtib vastava dokumendi ettenäitamisel õpilastele, üliõpilastele, õpetajatele, pensionäridele ja puudega inimestele ( puudega isiku saatja tasuta).

20.00
Piiramatult
Perepilet
Perepilet kehtib kuni kahele täiskasvanule ja kuni kolmele lapsele (vanuses kuni 16 (k.a))

55.00
Piiramatult
Saller Rock’n’Jazz Kalju-lava suvekontsertide paradiis Padisel - kontsert Harjumaal - kontsertõhtu - suvekontsert Kalju-laval 30.07.2024